Newsletter 11
Festiwal Filmu i Sztuki DWA BRZEGI
Newsletter 11

Szanowni Państwo!
PIERWSZA CYFROWA PROJEKCJA W KAZIMIERZU DOLNYM!

Świat zwariował!

Już w najbliższą sobotę 1 sierpnia o godzinie 16:00 w przestrzeni Kazimierza Dolnego i Janowca n/Wisłą, gdzie nie ma stacjonarnego kina, pierwszy cyfrowy pokaz filmowy z zastosowaniem najnowszych osiągnięć jakości obrazu i dźwięku.

Trzecią edycję Festiwalu Filmu i Sztuki DWA BRZEGI otworzy sponsorowana przez dystrybutora filmu SYRENA FILMS specjalna cyfrowa projekcja PROROKA w reżyserii Jacques’a Audiarda (kopia DCI ).

Jacques Audiard po festiwalu w Cannes zdecydował się przemontować film. Na DWÓCH BRZEGACH będziemy mieli jedyną okazję, żeby zobaczyć ten film w takiej postaci, w jakiej został on nagrodzony Grand Prix przez Jury Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes 2009. Będzie to zatem drugi i najprawdopodobniej ostatni pokaz PROROKA w takim kształcie.

W wieczorze otwarcia proponujemy Państwu również piękny obraz Richarda Loncraine’a ZAWSZE TYLKO TY z Renee Zellweger w roli głównej, a następnego dnia w niedzielę uczta dla miłośników talentu Sama Mendesa. Najnowszy film zdobywcy Oskara „Para na życie”, który podbił serca publiczności Festiwalu w Edynburgu, będzie miał swoją polską premierę na DWÓCH BRZEGACH.

Jeżeli kogoś zabraknie w Kazimierzu i Janowcu w najbliższy weekend, to rzeczywiście ŚWIAT ZWARIOWAŁ!
 
© Copyright 2009 Festiwal Filmu i Sztuki DWA BRZEGI Kazimierz Dolny-Janowiec n/Wisłą 2008 - Dyrektor artystyczny Grażyna Torbicka. All rights reserved.
Foto - Agencja TRIADA Katarzyna Rainka oraz Tomasz Stokowski. Projekt - Bartosz Rabiej. Nazwa Festiwalu - Miroslaw Olszówka. Strona by Sara Kozińska.