Newsletter 09
Festiwal Filmu i Sztuki DWA BRZEGI
Newsletter 9


Szanowni Państwo,

Świat zwariował i odliczanie czas zacząć!

Do wielkiego otwarcia tegorocznej edycji Festiwalu Filmu i Sztuki został ponad tydzień. X muza już po raz trzeci połączy DWA BRZEGI Wisły - Kazimierz i Janowiec. Festiwal otworzy projekcja filmu „Prorok” Jacques'a Audiarda i symboliczny uścisk ręki naszych gospodarzy –Grzegorza Duni, burmistrza Kazimierza i Tadeusza Koconia, wójta gminy Janowiec. Tego samego dnia zapraszamy na zamek w Kazimierzu, gdzie zabrzmi bossa nova prosto z Brazylii – to wszystko 1 sierpnia.

Ale na wydarzenia zapowiadające Festiwal zapraszamy już od najbliższej soboty do Puław. Spotkania z filmem i sztuką otworzy projekcja „Happy go lucky”. To nowa komedia Mike’a Leigh, twórcy nagrodzonych Złotą Palmą „Sekretów i kłamstw”. W Puławach pojawi się również Dyrektor Artystyczna Festiwalu – Grażyna Torbicka

Zapraszamy,
 
© Copyright 2009 Festiwal Filmu i Sztuki DWA BRZEGI Kazimierz Dolny-Janowiec n/Wisłą 2008 - Dyrektor artystyczny Grażyna Torbicka. All rights reserved.
Foto - Agencja TRIADA Katarzyna Rainka oraz Tomasz Stokowski. Projekt - Bartosz Rabiej. Nazwa Festiwalu - Miroslaw Olszówka. Strona by Sara Kozińska.