Aktualności
Świat zwariował!
Aktualności
Sobota, 01. Sierpień 2009 11:08

Witam wszystkich na DWÓCH BRZEGACH! III edycja festiwalu filmu i sztuki w Kazimierzu Dolnym i Janowcu rozpoczyna się. 

Więcej…
 
Plebiscyt Publiczności
Aktualności
Piątek, 31. Lipiec 2009 17:11
Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w plebiscycie publiczności. Karty do głosowania rozdawane są przed seansem i zbierane po jego zakończeniu. Głosowanie jest banalnie proste – wystarczy naderwać kartę przy wybranej punktacji (1 – film słaby, 5 – film wybitny). Nagrodę Publiczności otrzyma film, który uzyska najwyższą notę.
Więcej…
 
Konferecja prasowa
Piątek, 31. Lipiec 2009 07:28
Szanowni Państwo!
Konferencja prasowa otwierająca tegoroczną edycję Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi już w najbliższą sobotę (01.08.2009) o godz. 19.30 w CAFE KOCHAM KINO. Założenia programowe przedstawi Państwu Grażyna Torbicka- Dyrektor Artystyczna.
Na konferencji pojawią się również festiwalowi goście.
Więcej…
 
Świat zwariował i odliczanie czas zacząć!
Środa, 22. Lipiec 2009 17:22
Szanowni Państwo,

Świat zwariował i odliczanie czas zacząć!

Do wielkiego otwarcia tegorocznej edycji Festiwalu Filmu i Sztuki został ponad tydzień. X muza już po raz trzeci połączy DWA BRZEGI Wisły - Kazimierz i Janowiec. Festiwal otworzy projekcja filmu „Prorok” Jacques'a Audiarda i symboliczny uścisk ręki naszych gospodarzy – Grzegorza Duni, burmistrza Kazimierza i Tadeusza Koconia, wójta gminy Janowiec. Tego samego dnia zapraszamy na zamek w Kazimierzu, gdzie zabrzmi bossa nova prosto z Brazylii – to wszystko 1 sierpnia.
Więcej…
 
Akredytacje 2009
Wtorek, 21. Lipiec 2009 17:49
Szanowni Państwo,
Zakończyliśmy przyjmowanie wniosków akredytacyjnych.
Z powodu dużego zainteresowania Festiwalem prosimy o cierpliwość. Do 22.07.2009 lista akredytowanych dziennikarzy zostanie zamknięta. Odpowiednie powiadomienia otrzymają Państwo drogą mailową.

Alicja Myśliwiec
Rzeczniczka Prasowa
Więcej…
 
Festiwal Filmu i Sztuki DWA BRZEGI, Kazimierz Dolny i Janowiec nad Wisłą 2009
Wtorek, 21. Lipiec 2009 15:49

W tym roku od 1 do 9 sierpnia po raz trzeci zapraszamy wszystkich, którzy kochaja kino do Kazimierza Dolnego i Janowca, nad Wisłą na Festiwal Filmu i Sztuki DWA BRZEGI.

ŚWIAT ZWARIOWAŁ - to jest hasło tegorocznej edycji DWÓCH BRZEGÓW.

Jakże często czytając codzienna prasę, oglądając telewizję, obserwując co dzieje się wokół nas i co dzieje się na świecie, czytając fascynująca książkę, oglądając przejmujący dokument czy znakomity film powtarzamy te słowa : świat zwariował i idziemy dalej. Coraz trudniej zatrzymać się choć na chwilę zastanowić dlaczego zwariował, niezależnie od tego czy nas to wariactwo bawi czy smuci. W Kazimierzu i Janowcu będzie w tym roku sporo okazji by przekonać się , że również dla wielu artystów wywodzących się z różnych kultur, różnych okresów i z różnych dziedzin sztuki to hasło stało się bezpośrednią inspiracją dla ich twórczości.

Więcej…
 
Antykryzysowo...obniżamy ceny biletów!
Poniedziałek, 20. Lipiec 2009 18:19
Dwa Brzegi potrafią iść pod prąd. Pamiętamy, że to festiwalowa publiczność decyduje o niepowtarzalnej atmosferze filmowych spotkań w Kazimierzu. Słuchamy Państwa sugestii i staramy się sprostać oczekiwaniom. Dlatego organizatorzy obniżyli ceny biletów!

Więcej…
 
Akredytacje
Sobota, 04. Lipiec 2009 07:12
Szanowni Państwo,

Cały czas przyjmujemy akredytacje na tegoroczną edycję Dwóch Brzegów. Potrzebny wniosek znajduje się na naszej stronie internetowej - www.dwabrzegi.pl - w zakładce "Media". Termin przyjmowania akredytacji mija 17.07.2009
Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 Dalej > Ostatnie >>

Strona 5 z 6
© Copyright 2009 Festiwal Filmu i Sztuki DWA BRZEGI Kazimierz Dolny-Janowiec n/Wisłą 2008 - Dyrektor artystyczny Grażyna Torbicka. All rights reserved.
Foto - Agencja TRIADA Katarzyna Rainka oraz Tomasz Stokowski. Projekt - Bartosz Rabiej. Nazwa Festiwalu - Miroslaw Olszówka. Strona by Sara Kozińska.